30 zdrowych dni – dieta, która łączy to co najlepsze

 • Czym jest dieta 30 zdrowych dni

  30 zdrowych dni to dieta mająca na celu uzupełnianie wszystkich wartości odżywczych (witamin, mikroelementów i makroelementów) za pomocą jedzenia, czyli w sposób naturalny, zamiast używania suplementów diety w tabletkach.


  To 30 różnych przepisów na zdrowy dzień, które nie tworzą całości, (przepisów jest wiele, aby dostarczyć różnorodność produktów), a więc nie musisz stosować się do każdego dnia codziennie, aby osiągnąć jakiś efekt. Każdy przepis na dzień jest pełnowartościowy i może być dowolnie powtarzany, ponieważ nie jest częścią całości, ale sam w sobie jest całością - pozwala dostarczyć wszystkie wartości odżywcze zaspokajając dzienne zapotrzebowanie na każdą witaminę i minerał.


  vegetables-2485056_640
  asparagus-1307604_640

  Jak szybko osiągnę efekty?

  Dieta 30 zdrowych dni nie ma na celu doprowadzenia do określonej wagi, czy osiągnięcia innych korzyści. Więc nie ma żadnych ram czasowych, w których dieta ma zadziałać, bądź przynieść określony efekt. 30 zdrowych dni to zestaw przepisów na każdy dzień, który pozwala dostarczyć sobie wszystkie wartości odżywcze bez korzystania ze sztucznych suplementów diety.


  W przypadku przejścia na 30 zdrowych dni po wcześniejszym złym odżywianiu, efekty mogą się pojawić dość szybko w postaci zaprzestania wypadania włosów, poprawy wzroku, czy zakończenia niezliczonych dolegliwości, co byłoby spowodowane dostarczeniem witamin, lub minerałów, które przez dłuższy czas były zaniedbywane, natomiast w przypadku osób dbających o zdrowie, efekty mogą być zupełnie niezauważalne.

  Dlaczego 30 zdrowych dni działa?

  30 zdrowych dni działa, ponieważ wykorzystuje naturalne produkty. Nie trzeba kupować żadnych specjalnych produktów konkretnej firmy. 30 zdrowych dni wykorzystuje warzywa, owoce, mięso, nabiał, pieczywo i tran dowolnej firmy. Dieta działa, ponieważ dostarcza witaminy i minerały, które naturalnie występują w spożywanych produktach.


  Dieta działa, ponieważ ilości witamin i minerałów zawartych w wymienionych produktach zostały policzone i dopasowane w taki sposób, aby utworzyć idealną równowagę. 30 zdrowych dni nie wykorzystuje żadnych niespotykanych produktów, tajemnicą działania diety jest idealne dobranie proporcji i połączenie produktów, które jesz na co dzień, dzięki czemu nie dostarczasz zbyt wielkiej ilości jednego minerału, zaniedbując drugi, ale dostarczasz wszystkie wartości w doskonałych proporcjach.

  asparagus-2169305_640
  horizontal-236899_640

  Jak korzystać z diety 30 zdrowych dni?

  Po wybraniu przepisu na swój zdrowy dzień, należy zważyć na wadze kuchennej każdy produkt na ten dzień (nie mieszać produktów z innych dni!) i spożyć co najmniej tyle gram każdego produktu ile jest zapisane. Można zjeść więcej gram dowolnego produktu przypisanego na ten dzień. Można też zjeść dowolne inne produkty w dowolnych ilościach.


  Ważne jest, żeby dostarczyć wszystkie produkty wymienione w wybranym dniu w ilości, która została podana, lub większej, ponieważ wartości odżywcze są obliczone dla podanych produktów i ich wagi. Nic złego się nie stanie, jeśli zje się jakiś produkt w większej gramaturze, bądź zupełnie inny produkt, ponieważ nadmiar wartości zostanie wydalony bez żadnej szkody dla organizmu. Każdy ma też inny poziom przyswajalności różnych witamin i minerałów, dlatego lepiej spożyć więcej, ale nigdy mniej.

  Gdzie to znaleźć i ile to kosztuje?

  Dietę 30 zdrowych dni można znaleźć na tej stronie pod linkami poniżej. Dieta została przygotowana dla państwa za darmo, do bezpłatnego korzystania w domu w niezmienionej formie.   Poręczne tabele w formie pdf do druku do wywieszenia w kuchni.  Wszystkie dni ze wszystkimi szczegółami - 30 przepisów na zdrowy dzień

  sandwich-498379_640