cMonitor – darmowa alternatywa

 • magnifying-glass-1019870_640

  Czym jest cMonitor

  Portal internetowy cMonitor pozwala na sprawdzenie pozycji swojej strony internetowej w wyszukiwarce, dla konkretnej frazy. To doskonałe, proste narzędzie, które idealnie spełnia swoją rolę. Narzędzie oferuje wersję darmową, która pozwala na nielimitowane sprawdzanie swojej pozycji z poziomu strony głównej, jak również wersje płatne, umożliwiające śledzenie wyników swojej strony na przestrzeni czasu.

  Korzystną wersją płatną jest opcja Gold, pozwalająca śledzić łącznie 200 słów kluczowych dla 10 różnych stron – w cenie 30 zł. Zaletą wersji płatnej cMonitor jest to, że można dodać słowa do projektu, zapomnieć o tym na miesiąc, po czym wrócić i otrzymać doskonały raport, na którym będzie widać w jakim dniu, jakie słowo kluczowe było na jakiej pozycji.

  Darmowa alternatywa

  Narzędzie cMonitor jest doskonałe w swej prostocie i możliwościach za dobrą cenę. Jednak jeśli ktoś nie jest w stanie zapłacić kwoty 30 zł za śledzenie pozycji swojej strony internetowej w wyszukiwarce, istnieją darmowe zamienniki tego narzędzia. Naszym zdaniem najlepszą darmową alternatywą cMonitor jest platforma whatsmyserp.com

  Narzędzie to jest przybliżone do wersji platinum cMonitor, o wartości 50 zł miesięcznie, pozostając zupełnie bezpłatne.

  magnifying-glass-1020142_640

  Porównanie cMonitor i whatsmyserp

  Atrybut

  Cena

  Automatyczne sprawdzanie pozycji

  Wygodne raporty

  Ilość sprawdzanych pozycji

  Możliwość eksportu do excela

  Porównanie wyników w historii

  Wersja językowa

  Sprawdzanie w polskim google

  cMonitor

  30 zł

  Tak

  Tak

  100

  Tak

  Bardzo wygodne

  Polska

  Tak, domyślnie

  whatsmyserp

  Bezpłatne

  Nie

  Częściowo

  300

  Tak

  Możliwe, ale niewygodne

  Angielska

  Tak, jako opcja

  Podsumowanie

  Każde narzędzie ma swoje zalety i wady. Zdecydowanie wygodniejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu jest cMonitor, którego jedyną wadą jest cena. Każdy, kto może sobie pozwolić finansowo na taki wydatek, powinien wybrać właśnie cMonitor. Każdy pozostały użytkownik, który chciałby korzystać z zalet cMonitor, jednak nie ma możliwości finansowych, aby sobie pozwolić na pakiet płatny, może cieszyć się identyczną funkcjonalnością narzędzia, w znacznie mniej wygodnej formie.

  magnifying-glass-1020142_640