Fotoksiążka Komunijna – najpiękniejsza pamiątka!

 • Jak zaprojektować fotoksiążkę na pamiątkę Pierwszej Komunii?

  Fotoksiążka komunijna to piękna pamiątka, w której możecie zawrzeć rodzinną opowieść z tego wyjątkowego dla waszego dziecka dnia. Piękne fotografie zdecydowanie lepiej niż na ekranie komputera zaprezentują się na dobrym jakościowo papierze. Tak może powstać historia, do której będziecie wracać latami. Jak to zrobić? Odpowiadamy!


  Projektując fotoksiążkę na pamiątkę Pierwszej Komunii, warto ułożyć zdjęcia w spójną historię, która będzie stanowiła swego rodzaju reportaż z tego wyjątkowego dnia. Możecie to zrobić bez względu na to, czy dysponujecie zdjęciami wykonanymi przez profesjonalnego fotografa, czy też robionymi samodzielnie. Wystarczy dobrze przemyśleć koncepcję i w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają nasz kreator online lub program do pobrania na komputer. Jak to zrobić? Sprawdźcie sami!

  komunia 2
  tableware-1368882_1280

  Wybór dostępnego szablonu

  Jednym ze sposobów na zaprojektowanie albumu w formie książki jest skorzystanie z dostępnego na stronie internetowej foto-ksiazki.pl kreatora online. Jest on intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu nawet nie mając doświadczenia, będziecie mogli stworzyć piękny fotoreportaż. Wystarczy, że wybierzecie jeden z 30 dostępnych szablonów. Są one przeznaczone na różne okazje i dla różnych osób.


  Dostępne są także wzory przygotowane z myślą właśnie o Pierwszej Komunii. Możecie też wybrać szablon odpowiedni dla dziecka lub taki, który przypadnie do gustu dziadkom. Wszystko zależy od tego, komu chcecie podarować swój projekt. W programie online dostępne są też różne formaty fotoksiążek – każdy z możliwością wyboru okładki matowej, błyszczącej lub materiałowej, którą można wzbogacić o indywidualny grawerunek.

  Własny projekt

  Jeśli nie chcecie korzystać z szablonu, lecz zamierzacie zaprojektować każdą stronę od początku do końca samodzielnie, skorzystajcie z programu do pobrania na komputer. Jego obsługa możliwa jest nawet w trybie offline, a pracę można przerywać i wznawiać w dowolnym momencie, zapisując uprzednio rozpoczęty projekt.


  W przypadku programu na komputer liczba formatów do wyboru zwiększa się do dziesięciu. Ponadto zyskujesz możliwość zaprojektowania okładki i stron w dowolny sposób, zdobiąc je wybranymi grafikami i uzupełniając tekstem. Program daje także możliwość przycięcia fotografii, kadrowania zdjęć i zmiany ich rozmiaru.

  communion-4037372_1280