Inwestycje w Łodzi godne uwagi

 • Łódź przez lata była dość zaniedbanym miastem, pozostającym w cieniu błyskawicznie rozwijającej się stolicy. To w ostatnich latach się zmienia, a miasto nadrabia zaległości inwestycyjne. Powstają tu ciekawe projekty jak Ilumino i Recanto.

  Piękne widoki na przyszłość

  Ilumino, o którym słyszał chyba każdy łodzianin, bo to najwyższy apartamentowiec Łodzi, wyznacza nowe standardy w miejskiej przestrzeni tego miasta. Doskonale zaaranżowana przestrzeń zapewnia komfort, a widok na centrum miasta zapiera dech w piersiach. Budynek położony jest w najatrakcyjniejszej części miasta - w samym sercu Łodzi, przy ul. Kilińskiego 123. Blisko stąd do ul. Piotrkowskiej, nowego Centrum przesiadkowego czy ośrodka kulturalno-rozrywkowego EC1 Miasto Kultury.


  Z jednej strony Ilumino jest rewelacyjnie skomunikowane z miastem, bo w pobliżu są najważniejsze linie autobusowe i tramwajowe, ale też obiekty kulturalne, sportowe, punkty handlowo usługowe, centra biznesowe, szkoły, uczelnie; z drugiej - naokoło znajdziemy tereny zielone, gdzie można oddać się swojej ulubionej - pieszej i rowerowej - aktywności. Kiedy inwestycja będzie gotowa? Planowany termin oddania to II kwartał 2019.

  Piotrkowska, d
  Manufaktura_Lodz_view_from_Andels_Hotel_02

  Idealne miejsce do życia

  Jeśli cenimy sobie kameralność, ciszę i piękną okolicę, to warto pomyśleć o zamieszkaniu na osiedlu Recanto. To inwestycja zlokalizowana w północnej części dzielnicy Górna, przy ul. Senatorskiej. Składa się z 5 pięciopiętrowych budynków - wszystkie tworzą spójną, zwartą, stylową bryłę. Dzielnica Góra jest niezwykle oryginalna, bardzo industrialna, Recanto wpisuje się w ten klimat, między innymi za sprawą ciekawej elewacji, której kolor przypomina wypalaną cegłę. Dodatek bieli i granitu tylko wzmacnia ten interesujący, nietuzinkowy wygląd.


  Powstanie 259 wygodnych, idealnie zaprojektowanych mieszkań o metrażach od 30 m² do 100 m². Dostępne będą kawalerki i lokale 2,3, 4 - pokojowe. W każdym mieszkaniu będzie loggia lub balkon, poza tym mieszkania na parterze będą miały ogródki.

  Kto za to odpowiada?

  Za te inwestycje odpowiada Mota-Engil Real Estate Management, lider budownictwa obecny na światowych rynkach od ponad 70 lat. Chociaż firma specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, to jednocześnie ma też na koncie inne inwestycje, przede wszystkim z zakresu budownictwa hotelowego. Najważniejsze dla firmy są przewidywanie i zaspokajanie potrzeb każdego klienta, odważne wprowadzanie innowacyjnych, komfortowych rozwiązań, zapewnienie najwyższej klasy usług.


  Wybór własnego mieszkania powinien być poprzedzony długim namysłem, bo nierzadko to najważniejsza decyzja w życiu. Polecamy Łódź, która rozwija się najszybciej od lat i inwestycje oferowane przez Mota-Engil Real Estate Management. To doskonałe połączenie, by mieszkać komfortowo, na poziomie, w ciekawym mieście!

  Lodz_-_ul_Piotrkowska_04