Zautomatyzuj swoją pracę z JitBit Macro Recorder

 • Powtarzalność zadań

  Czasami zdarza się, że mamy do wykonania zadanie, które wymaga wielu setek lub tysięcy powtórzeń i chociaż czynności mogą być trywialnie proste, potrzeba wielu godzin do wykonania tych wszystkich powtórzeń. Znamy oczywiście skróty klawiaturowe do kopiowania i wklejania tekstu, bądź plików, ale czasami to nie wystarcza. Czasami trzeba przejść między różnymi programami i skopiować coś w jednym, a wkleić w innym.


  Są sytuacje, w których rozwiązaniem na te problemy jest linia komend cmd w Windows, gdzie przy pomocy kilku poleceń, możemy przekopiować pliki, bądź wykonać szereg innych czynności. Jednak są sytuacje, w których linia komend staje się bezużyteczna, ponieważ jest ona mocno ograniczona.

  girl-1064658_640
  woman-2937216_640

  Na pomoc Macro Recorder

  Macro Recorder to program, który pozwala nagrać wszystko co robisz, czyli Twoje ruchy myszką, naciśnięcia przycisków myszy, czy wciśnięcie klawiszy, bądź ich kombinacji (np. Ctrl+C / Ctrl+V). Oznacza to, że możesz odtwarzać kombinację Twoich czynności, automatyzując pracę.


  To co musisz zrobić, to uruchomić program, wcisnąć nagrywanie i wykonać dokładnie wszystko to, co powinno być później powtórzone, a następnie wybrać odtwórz i program powieli w 100% identyczną sekwencję czynności, którą nagrałeś. Możesz więc na przykład w jednym oknie programu kopiować tekst, a w innym wklejać i dodawać obrazek. Możliwości są nieograniczone, ponieważ program zapisuje każdy Twój ruch, więc wszystko co możesz wykonać sam, Macro Recorder może powtórzyć.

  Twój robot do zadań specjalnych

  Każde Twoje zadanie, które można ukończyć za pomocą powtarzających się sekwencji, można wykonać bez wysiłku z programem firmy JitBit, Twojego osobistego robota pomocnika, który możesz znaleźć i pobrać na stronie producenta https://www.jitbit.com/macro-recorder/ 


  Jedynym wysiłkiem, jaki musisz włożyć w wykonanie czasochłonnych zadań, to pobranie i zainstalowanie programu, a następnie opracowanie skutecznego nagrania sekwencji zdarzeń, za pomocą prób i błędów. Kiedy już osiągniesz nagranie, które bezbłędnie realizuje Twoją sekwencję zdarzeń, możesz rozpocząć relaksowanie się, podczas gdy program będzie wykonywał całą pracę za Ciebie.

  teens-629046_640