Łódzki producent oprogramowania Mega-Tech w ścisłej czołówce najlepszych programów do faktur

 • Lider wśród producentów oprogramowania do fakturowania

  Mega-Tech to łódzka firma będąca producentem profesjonalnego, łatwego w obsłudze i atrakcyjnego cenowo oprogramowania do faktur Faktura Small Business. Jest to oprogramowanie, które cieszy się ogromną popularnością wśród małych i średnich przedsiębiorców. Zaprojektowano je w taki sposób, aby maksymalnie skrócić czas wystawiania dokumentów. Program szybko się uruchamia i wczytuje dane, a do tego pozwala na pracę online i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

  secretary-2199013_640
  faktura-small-business

  Faktura Small Business – możliwości

  Trudno przecenić możliwości, jakie daje program Faktura Small Business. Przede wszystkim wyróżnia go intuicyjna obsługa oraz możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Ponadto pozwala on na pobieranie danych kontrahentów z bazy GUS, co znacznie upraszcza proces wystawiania faktur i pozwala uniknąć związanych z tym błędów.


  Warto też wspomnieć o tym, że użytkownik może ustawić dowolną czcionkę, a także wczytać logo czy zdefiniować wybrane formy płatności. Dzięki temu stworzenie faktury zajmuje naprawdę niewiele czasu.

  Lepsza organizacja pracy

  Faktura Small Business ma wbudowaną funkcję oznaczania istotnych danych. Dzięki praktycznym znacznikom i kolorom bez większych trudności można zaznaczyć, a nawet opisać wybrane faktury lub inne dokumenty.


  Istnieje też opcja pozwalająca na naliczanie rabatów dla stałych klientów oraz funkcja wystawiania i wysyłania e-faktury. Tego typu dokumenty są coraz chętniej wybierane przez klientów, dlatego ważne jest, aby program do wystawiania faktur posiadał taką opcję.

  office-620822_640
  office-1209640_640

  Wielostanowiskowość i kompatybilność

  Faktura Small Business to program, z którego jednocześnie może korzystać wiele osób. Jest to szczególnie przydatna funkcja w tych firmach, w których za wystawianie faktur odpowiedzialnych jest więcej pracowników.


  Oprogramowanie współpracuje z drukarkami fiskalnymi, więc bez problemu można wydrukować paragon fiskalny. Ponadto jest ono kompatybilne z czytnikami kodów kreskowych, co znacznie ułatwia wprowadzanie poszczególnych pozycji do rozliczenia.

  Bezpieczeństwo i szybsze wyszukiwanie

  Wszystkie dokumenty wygenerowane przez program można umieścić w specjalnym eArchiwum, które zapewnia bezpieczeństwo ich przechowywania. Można dzięki temu szybko odzyskać wszystkie dane w przypadku awarii czy kradzieży sprzętu.


  Warto też wspomnieć o tym, że oprogramowanie pozwala na tworzenie kartotek klientów, towarów oraz usług, a także na ich filtrowanie. Odpowiednie moduły pozwalają na przeprowadzenie analiz, dzięki którym można dowiedzieć się np. jakie towary są sprzedawane najszybciej.

  office-820390_640
  entrepreneur-696976_640

  Pełna personalizacja

  Jedną z bardzo przydatnych opcji programu Faktura Small Business jest możliwość tworzenia ofert handlowych oraz zindywidualizowanych faktur. Na dokumentach można umieścić logo firmowe, a także pieczątkę firmy.


  Ponadto użytkownik może wybrać dowolną czcionkę, dzięki czemu faktura będzie bardziej czytelna i dopasowana do identyfikacji wizualnej firmy.

  Wiele możliwości, jedno narzędzie

  Oprogramowanie Faktura Small Business jest dostępne w różnych wariantach. Niektóre z nich pozwalają na prowadzenie ewidencji zakupów czy integrację ze sklepem internetowym.


  Programy produkowane przez firmę Mega-Tech znacznie ułatwiają zarządzanie budżetem przedsiębiorstwa i umożliwiają opracowanie strategii oszczędzania.

  office-605503_640