Najmodniejsze meble tapicerowane w 2019 roku

 • Trendy wnętrzarskie na rok 2019 mebli znane już są od połowy minionego roku, jednak nadchodząca wiosna sprzyja remontom salonu i odświeżeniem wnętrza. Zobacz, co znaleźliśmy!

  Hit 2019 - Meble tapicerowane pluszowe

  Miłe w dotyku, pluszowe i czasem z delikatnym połyskiem. Z tego właśnie znamy meble tapicerowane tkaniną typu velvet.

  Pluszowe narożniki, kanapy, fotele i sofy na dobre rozgościły się w naszych salonach. Choć niegdyś przez projektantów uważane były za przytłaczające, w 2019 roku cenimy je za wysoki komfort, jaki oferują. Zobacz zalety pluszowych mebli wypoczynkowych:


  • Pluszowa tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku, co jest idealną cechą dla mebli wypoczynkowych. Zmęczeni zimną ekoskórą w 2019 roku pragniemy maksymalnego komfortu, a tkaniny łatwozmywalne pozwalają zapomnieć o plamach na tapicerce.
  • Welurowe meble tapicerowane dodają szyku i luksusu, dlatego nawet minimalistyczny salon nabierze wytwornego charakteru. Meble z tkaniną głębokiego rubinu, zieleni, czy granatu ożywiają wnętrze i wnoszą aurę tajemniczości. W połączeniu z modnymi oszczędnymi dodatkami otrzymujesz nowoczesny i stylowy salon.
  • Pluszowe meble tapicerowane są trwałe, dzięki wytrzymałemu splotowi włókien oraz jego strukturze. Na tkaninie pluszowej nie tworzą się pilingi, czyli poszycie mebla nie mechaci się. Za to, by nieco odświeżyć blask tkaniny, wystarczy przeczesać ją szczotką o miękkim włosi. Wtedy włókna na nowo uniosą się i tkanina będzie miła w dotyku. 
  najmodniejsze-meble-tapicerowane-2019 2
  living-room-2569325_640 2

  Miękkie poduchy na sofach

  Welur był tkaniną zarezerwowaną dla wyższych warstw społecznych. Kojarzony z arystokracją i pałacowym szykiem. Dziś możesz mieć odrobinę luksusu w swoim salonie praktycznie od ręki.


  W coraz szybszym tempie życia, warto mieć kącik relaksu, gdzie zatopimy się w miękkich poduchach na sofach i narożnikach. Sklepy internetowe z meblami tapicerowanymi oferują już najmodniejsze kolekcje, które pozwalają niskim kosztem odświeżyć pokój dzienny.