Jak napisać wyróżniające się, nowoczesne CV

 • Dlaczego potrzebne jest nowoczesne CV

  Zanim rozważymy jak napisać nowoczesne CV, najpierw należy się zastanowić, do czego jest nam ono potrzebne. Czy nie wystarczy zwyczajne czarno białe CV, z wypisanymi ciurkiem informacjami na nasz temat?


  Okazuje się, że zwykłe CV nie wystarcza. Pracodawcy otrzymują dziesiątki, a nawet setki życiorysów. Jeżeli Twoje CV będzie wyjątkowe, z pewnością będzie to z korzyścią dla Ciebie.


  nowoczesne cv
  office-620817_640

  Firmy tworzące CV, czy warto im zaufać?

  Od wielu lat można sobie pomóc korzystając z usług firm specjalizujących się w tworzeniu życiorysów dla swoich klientów. Oczywiście warto zaufać takim firmom, jednak każdy kto nie chce wydać pokaźnej sumy pieniędzy - w tak ciężkim momencie jak bezrobocie - może uzyskać doskonały efekt samodzielnie.

  Niestety, stworzenie nowoczesnego CV wymaga wysiłku i zaangażowania. Osobom bez doświadczenia w pracy na komputerze, opanowanie narzędzi i technik może zająć wiele dni. Niemniej, cóż lepszego można robić na bezrobociu?

  Stwórz swoje własne nowoczesne CV za darmo

  Profesjonalne życiorysy tworzą profesjonalni graficy. Niektórzy z nich pozwalają ściągnąć gotowe rozwiązanie za darmo. Przykładowe cv możesz ściągnąć ze strony freepik - to szablon, który wystarczy otworzyć w programie Photoshop i dokonać edycji danych. Program można pobrać ze strony producenta i testować przez 30 dni przed zakupem.

  Kiedy zainstalujesz program Photoshop i pobierzesz szablon CV, wystarczy że podmienisz imię, nazwisko i inne dane, na swoje. Dodaj swoje zdjęcie w wyznaczonym miejscu i drukuj w kolorze. Z tak przygotowanym życiorysem, z pewnością dasz się zauważyć. 

  notes-514998_640
  notebook-1207543_640

  Wyróżnij się z tłumu

  Ciekawe CV na kolorowym szablonie to duży krok do przodu, ale nie musisz na tym poprzestawać. Stwórz swój własny adres email np. beniamin@sochacki.pl np. na Najtańsze Domeny (poradnik). Zamów ciekawy numer telefonu np. 737 337 447 np. na Virgin Mobile. Bądź oryginalny, w myśl przysłowia "Szczegóły odróżniają amatora od profesjonalisty". To właśnie ten jeden szczegół, jakim jest własny email może przykuć uwagę Twojego przyszłego szefa.