Ocieplanie stropu? Tylko z wełną mineralną Knauf Insulation!

 • Podczas podejmowania decyzji czym ocieplić strop musimy wziąć pod uwagę dwa najpopularniejsze z dostępnych na rynku materiałów – wełnę mineralną lub styropian. Dowiedz się, który materiał wybrać!

  Ocieplanie stropów wełną mineralną Knauf Insulation - postaw na wygodę i bezpieczeństwo!

  Odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o izolację budynków zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, są materiały przeznaczone do ocieplania stropów Knauf Insulation. To najwyższej jakości wełny mineralne, szklane oraz drzewne. 


  Materiały tego typu charakteryzują się znacznie niższymi współczynnikami przewodzenia ciepła, dzięki czemu warstwa izolacji może być jednocześnie skuteczna i o wiele cieńsza niż ta, którą musielibyśmy zastosować w przypadku wykorzystania styropianu. 


  W ofercie firmy dostępne są zarówno produkty przeznaczone do izolacji budynków mieszkalnych, które sprawdzą się na przykład jako izolacja nieogrzewanej piwnicy czy nieużytkowego strychu.


  W tej kategorii szczególnie godne uwagi są maty wełny szklanej w rolkach z serii NatuRoll, płyty Ekoboard czy granulat wełny szklanej Supafil Loft, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku, gdy potrzebujemy wykonać termoizolację trudno dostępnych przestrzeni, stropów na legarach lub poddasza nieużytkowego.

  renovate-701469_1280 2
  scaffold-3404581_1280

  Izolacje w budynkach przemysłowych

  Znajdziemy tu jednak również artykuły odpowiednie do wykonania izolacji w budynkach przemysłowych, wielkopowierzchniowych garażach podziemnych oraz innych pomieszczeniach, w przypadku których ocieplenie stropu spełniać musi określone, rygorystyczne wymagania.


  Materiałami, które spełniają normy cieplne, akustyczne oraz przeciwpożarowe, jakie stawia się izolacji w pomieszczeniach technicznych i garażach podziemnych, są między innymi płyty z wełny drzewnej z rdzeniem z wełny kamiennej z serii Tektalan®.


  Zarówno produkty przeznaczone do budownictwa mieszkalnego, jak i do budynków użytkowych i pomieszczeń technicznych Knauf Insulation stanowią gwarancję bezpieczeństwa ze względu na charakteryzujące je najwyższe klasy odporności ogniowej.


  Te całkowicie niepalne materiały są jednocześnie wygodne w montażu, a jednocześnie trwałe i odporne na uszkodzenia. Wybierając jej produkty możemy mieć pewność, że wybieramy najlepsze z dostępnych rozwiązań - marka Knauf Insulation jest w swojej dziedzinie gwarancją najwyższej jakości.