Pomorska 21 – więcej, niż mieszkanie

 • Styl, oryginalność i piękno. Oto wartości, które znajdziesz na Pomorskiej 21. Poznaj zalety wspomnianego miejsca.

  Elegancja i wygoda

  Dom dawnego Towarzystwa Kredytowego Miejskiego na ul. Pomorskiej 21 znajduje się w samym Centrum Łodzi. To miejsce absolutnie niebanalne, którego wnętrza – już od pierwszego momentu – dosłownie zapierają dech w piersi. Dlaczego? Ponieważ świeżo odrestaurowane sale i mieszkania zostały utrzymane w stylu zbliżonym do renesansowego.


  Tu piękno oraz elegancja klasyki łączy się z wygodą i oryginalnością. Nic więc dziwnego, że sam budynek został wyróżniony tytułem Najlepszego Wnętrza Roku 2011. Z tego względu mieszkania na Pomorskiej 21 powinni wybierać przede wszystkim miłośnicy wspomnianego piękna, ale także wszystkie osoby pragnące żyć w sposób luksusowy i nietuzinkowy.

  stove-2034044_640
  bedroom-389254_640

  Nieograniczona przestrzeń

  Masz już dość mieszkania w szarym, niczym nie wyróżniającym się bloku? Chciałbyś funkcjonować w pobliżu centrum, ale minimalistyczna stylistyka łącząca ze sobą zimny metal i szkło nie są tym, czego poszukujesz w stylu architektonicznym? Kochasz piękno ponadczasowej klasyki? Jeśli na choć jedno z powyżej zadanych pytań odpowiedziałeś twierdząco to znak, że miejscem wręcz stworzonym dla ciebie jest Pomorska 21.


  Tym, co wyróżnia Dom dawnego Towarzystwa Kredytowego Miejskiego jest – poza wspomnianymi, niebanalnymi wnętrzami – również duża ilość przestrzeni. Jeśli więc czujesz się poniekąd przytłoczony małym metrażem oferowanym przez mieszkania w blokach czy nawet domkach jednorodzinnych, Pomorska 21 z całą pewnością przypadnie ci do gustu.

  Prestiżowe wydarzenia kulturalne

  Jednak niekwestionowane piękno wnętrz, przestrzeń, a także niezwykle dogodne położenie nie są jedynymi zaletami zamieszkania na Pomorskiej 21. W przestronnych salach Domu dawnego Towarzystwa Kredytowego Miejskiego nierzadko organizowane są prestiżowe wydarzenia kulturalne.


  Wśród zorganizowanych tu imprez warto wymienić m.in. Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych, Fashion Philosophy Fashion Week Poland, Łódź Design, Festiwal Łódź Czterech Kultur czy Łódzką Płytę Roku Gazety Wyborczej. Jeśli więc pragniesz brać udział w życiu kulturalnym miasta, to już dziś zdecyduj się na mieszkanie w budynku na ul. Pomorskiej 21. Więcej informacji na temat inwestycji znajdziesz na www.pomorska21.com.

  coffee-cup