Zwrot pieniędzy za zakupy, odzyskuj część wydawanej kwoty

 • Zwrot pieniędzy - jak to działa?

  Właśnie powstała całkiem nowa inicjatywa, której przyświeca szczytny cel - dbanie o nasz budżet domowy - bonusway. Polega to na tym, że kiedy robimy zakupy przez internet, na nasze konto bonusway otrzymujemy procent kwoty, którą wydaliśmy, np. 1%, 2%. Ponieważ i tak byśmy ten przedmiot kupili, miło jest otrzymać za to jakiś zwrot.


  Serwis ten nie wymaga od nas abyśmy robili coś, czego nie robiliśmy do tej pory, nabierali jakichś nowych nawyków. Robimy to co robiliśmy zawsze, kupujemy z dokładnie taką częstotliwością jak do tej pory i po prostu w momencie kiedy mamy potrzebę zakupienia czegoś, otrzymujemy za to część wydanej kwoty. Brzmi wspaniale prawda?

  zakupy online
  bonusway

  Jak zacząć otrzymywać zwrot pieniędzy?

  Procedura rozpoczęcia przygody ze zwracaniem pieniędzy zaczyna się od rejestracji w serwisie. Należy wejść na stronę bonusway i zarejestrować się w serwisie. Rejestracja przebiega zupełnie standardowo, należy kliknąć "Chcę dołączyć!" - czerwony przycisk po lewej stronie ekranu, a następnie podać swój adres email i potwierdzić klikając "Chcę dołączyć!". Pole "Masz kod rejestracyjny? Wpisz go poniżej!" pozostawiamy puste. Można też dołączyć poprzez portal Facebook.


  Po przejściu procedury rejestracyjnej możemy, ale nie musimy zainstalować wtyczkę, która pozwoli nam być w 100% pewnymi, że nie ominie nas żaden zwrot pieniędzy. Gorąco polecamy tą wtyczkę, ponieważ jest ona niesamowitą pomocą.

  Jak z tego korzystać?

  Możemy wchodzić na strony sklepów, bądź wyszukiwać promocje na portalu bonusway. Jednak to do czego zachęcamy, to brak dodatkowych kosztów i zwyczajne robienie zakupów jak zawsze. Kiedy robimy zakupy i mamy zainstalowaną wtyczkę, po wejściu na stronę sklepu, pojawi się na górze pasek z informacją, że w tym sklepie możemy otrzymać zwrot (jeśli dany sklep ma porozumienie z bonusway). Klikamy wtedy na tym pasku i od tej pory ten sklep wie, że korzystasz z bonusway i ma Ci oddać część wydanej kwoty.


  Po dokonaniu zakupu, na konto bonusway otrzymasz swój bonus, a kiedy ta kwota się zaksięguje, będzie gotowa do wypłaty. Kiedy uzbierasz minimum 40 zł, pieniądze z konta bonusway będzie można przelać na konto bankowe lub paypal.

  zwrot pieniędzy