mojelodzkie.pl

Blog tematyczny o finansach, zdrowiu i sprocie

Finanse

Używany VW Passat jako samochód firmowy

Używany VW Passat jako samochód firmowy

Każdy, kto poszukuje sprawdzonego, wygodnego i przede wszystkim funkcjonalnego auta firmowego powinien zwrócić uwagę na samochody, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów od wielu lat. 

Finansowanie zakupu samochodu

Wybierając STORE VW FS można skorzystać teraz z bardzo nowoczesnej opcji finansowania zakupu, która sprawdza się doskonale zarówno u osób indywidualnych, jak i u właścicieli firm. Oferta dopasowana do potrzeb klienta Tego samochodu z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Volkswagen Passat od wielu lat słynie z tego, iż jest autem bardzo ekonomicznym, wygodnym i niezawodnym. Volkswagen jest największym producentem samochodów w Niemczech i czwartym co do wielkości na świecie. Marka ma wiele różnych modeli samochodów, które są niepowtarzalne. Ich samochody mają wysoki poziom bezpieczeństwa i są oszczędne. Volkswagen Passat z STORE VW FS doskonale nadaje się jako auto firmowe, jak i auto rodzinne. Kupując samochód używany z pomocą specjalistów i z wygodną opcją dofinansowania, wiele osób czuje się bezpiecznie, gdyż wie, że będzie to zakup na wiele lat. 

Na czym to polega? 

Mnóstwo osób zastanawia się, na czym polega usługa kupowania używanych aut z opcją finansowania, którą oferuje naprawdę duża, doświadczona i sprawdzona firma w Polsce. Powstała ona z myślą o klientach (zarówno indywidualnych, jak i firmowych), którzy chcą zmienić auto na lepsze, jednak nie chcą wydać na to wszystkich swoich oszczędności. Teraz wystarczy więc wybrać odpowiadający klientowi samochód, skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie, by obliczyć ratę lub od razu skontaktować się z przedstawicieli firmy, STORE VW FS , którzy podpowiedzą i udzielą cennych wskazówek, jak dokonać zakupu. Następnie pozostaje podpisać umowę i odebrać swoje wymarzone auto. Doradca z pewnością zaproponuje opcję finansowania, która będzie najbardziej dogodna dla konkretnego klienta. W zależności od potrzeb można np. skorzystać z leasingu klasycznego lub leasingu przypominającego abonament. I co najważniejsze, nie trzeba się obawiać, iż klient kupuje „kota w worku”. Oferowane przez stronę auta są sprawdzone, dobrze wyposażone i co najważniejsze, można je kupić w niezwykle przystępnej cenie. Dzięki temu, że klient korzysta z rozłożenia na kilka lat spłaty samochodu, jego portfel nie odczuwa tego, iż nabył wymarzone auto. Warto więc przekonać się, jak to działa. Wystarczy wejść na stronę, przejrzeć dostępne modele aut, porównać oferty i wybrać tą najlepszą dla siebie. Można także skorzystać z pomocy ekspertów, którzy znajdą odpowiedzi samochód dla klienta w zaledwie kilka godzin.

Udostępnij